В Карпатах знімають новий фільм-фентезі

У Карпатах стартували зйомки нового українського фільму-фентезі «Тільки диво, або до кого приходить святий Миколай»

Фільм-фентезі «Тільки Диво»

Фільм-фентезі «Тільки Диво»

5 грудня 2017 року у Буковелі розпочались зйомки фільму-фентезі «Тільки Диво». Це казкова історія про сім’ю, кохання, добро та дивовижні події, що розгортаються в переддень Святого Миколая. Під дією різдвяного дива головні герої – юнак Северин та його сестра Аніка не лише долатимуть труднощі, а й знаходитимуть справжнє кохання і будуватимуть міцну дружбу. За сюжетом фільму вони потрапляють у вир неймовірних пригод і різних випробувань задля порятунку хворого батька. І все це на фоні чарівної природи Українських Карпат! Кадр з фільму-фентезі «Тільки Диво»

Кадр з фільму-фентезі «Тільки Диво»

Церемонія розбиття тарілки відбулася посеред засніжених Карпатах під голосні оплески знімальної групи та спалахи фотокамер. Уламки розібрали всі члени команди, аби на прем’єрі стрічки склеїти їх знову.

Фільм «Тільки Диво» цікавий тим, що є одним з перших в Україні у жанрі дитячої казки. Стрічка знімається на замовлення Міністерства культури та Держкіно, її бюджет – майже 62 мільйони гривень, з них 44 мільйони – державні кошти. Над стрічкою працюють понад шість сотень фахівців, серед них – більш як 200 акторів та професійних фігуристів. Олена Каретник – режисер, автор сценарію та продюсер фільму.

Задіяні у зйомках десятки тварини, які на широких екранах літатимуть та розмовлятимуть. Над спецефектами до фільму працює українсько-американська компанія Gloria FX. Вона знана у світі, зокрема, за роботами над кліпами світових зірок. Торік Gloria FX отримала відзнаку MTV Video Music Awards за «Кращі візуальні ефекти».Команда, що процює над створенням фільму-фентезі «Тільки Диво»

Команда, що процює над створенням фільму-фентезі «Тільки Диво»

Відома українська дизайнерка Айна Гассе задіяна у проекті в ролі художника по костюмах. Спеціально для героїв фільму сворює понад півтисячі оригінальних казкових костюмів, із них – 300 ручної роботи. А ще казкова атмосфера пронизана у музичному супроводі стрічки. Зазвичай спочатку з’являється сценарій кінофільму, потім зйомки, перші кадри, а вже потім композитор пише музику. У казці «Тільки Диво» музика народилася до фільму і створив її український композитор і аранжувальних Дмитро Коновалов. Деякі композиції оркестр під керівництвом Миколи Лисенка виконав на Софійській площі Києва у новорічну ніч. Долучилася до проекту співачка Ілларія. У ролі феї Снів вона виконує у фільмі старовинну українську колискову «Ой, ходить сон».Анжеліка Савченко разомз Георгієм Ярмоленком та Марією Тараненко. Кадр з фільму «Тільки Диво»

Анжеліка Савченко разомз Георгієм Ярмоленком та Марією Тараненко. Кадр з фільму «Тільки Диво»

В Буковелі спеціально для зйомок фільму побудували локацію «Дім Марії» та створили штучне озеро-ковзанку. У 2018-му планується зведення казкового містечка Миколая та зйомки у Ісландії (льодовик Ватнайокутль). Прокат українського фільму-фентезі «Тільки Диво» запланований в Україні, США, Канаді та європейських країнах. Триватиме картина 110 хвилин.

Зіновій Симчич та Марія Тараненко. Кадр з фільму «Тільки Диво»

Зіновій Симчич та Марія Тараненко. Кадр з фільму «Тільки Диво»

Одну з головних ролей фільму виконає Євген Нищук – міністр культури, народний артист України. Євген Миколайович втілює у стрічці образ захисника казкового містечка, який пожертвував здоров’ям заради порятунку городян від крижаного полону. А роль матері головних героїв – Северина та Аніки зіграє Анжеліка Савченко – заслужена артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.Євген Нищук та Анжеліка Савченко. Кадр з фільму «Тільки Диво»

Євген Нищук та Анжеліка Савченко. Кадр з фільму «Тільки Диво»

Однією з ключових ролей фільму-фентезі «Тільки Диво» є Святий Миколай. Персонажа, який уособлює добро і віру героїв казки у краще, виконуватиме актор, режисер, оператор, автор сценаріїв, фотохудожник і лауреат міжнародних кінофестивалів – Олександр ДірдовськийОлександр Дирдовський. Кадр з фільму «Тільки Диво»

Олександр Дирдовський.  Кадр з фільму «Тільки Диво»

А от роль Пітера, негативного персонажа і антагоніста головного героя Северина дісталась В’ячеславу Хостікоєву. Роль у повнометражному фільмі «Тільки Диво» є його першою роботою на великому екрані. В’ячеслав Хостікоєв – молодий український актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.Актори В’ячеслав Хостікоєв та Андрій Воробель

Актори В’ячеслав Хостікоєв та Андрій Воробель

Юна актриса Марія Герасименко є одним із нових облич у кіно. У фільмі «Тільки Диво» вона виконає роль Софії – доньки  Бургомістра. За сюжетом, дівчина робитиме вибір між волею владного батька та почуттями до головного героя Северина.Марія Герасименко у образі Софії, під час зйомок фільму «Тільки Диво»

Марія Герасименко у образі Софії, під час зйомок фільму «Тільки Диво»

Відомий український актор театру і кіно, режисер, письменник Петро Миронов у кінострічці втілює роль цікавого персонажа – лікаря Туксена. А його неймовірний пес Шах виконує роль казкової собаки Сніжки.Петро Миронов у ролі лікаря Туксена, під час зйомок фільму «Тільки Диво»

Петро Миронов у ролі лікаря Туксена і пес Шах, під час зйомок фільму «Тільки Диво»

У кінострічці за сюжетом задіяно багато персонажів, серед них чимало дитячих. Георгій Ярмоленко, Софія Саніна, Марія Черниш, Марія Тараненко, Марія Герасименко, Максим Узюк – це діти, які виконають ролі цікавих образів із казковою зовнішністю. Лука Санін та пес Шах

Лука Санін та пес ШахФрагмент тизеру фільму «Тільки Диво»

Фрагмент тизеру фільму «Тільки Диво»

Казка  «Тільки диво» — серед переможців Х конкурсу Держкіно. Х відбір відзначився рекордною кількістю кінопроектів, що претендували на державне фінансування. Цей конкурсний відбір, за словами голови Держкіно Пилипа Іллєнка, «став  безпрецедентним, адже заявок було подано майже вдвічі більше, ніж попереднього разу. Вразила не тільки кількість, а й висока якість представлених проектів». Кадр з фільму-фентезі «Тільки Диво»

Кадр з фільму «Тільки Диво»

Тож три роки підготовчої роботи Kazka Production не минули марно, і команда отримала заслужену перемогу, а Україна і світ – шанс побачити дитяче казкове повномасштабне кіно.

Міні-тизер фільму «Тільки диво»

Англомовний тизер до фільму «Тільки диво»

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

Текстові і фотоматеріали з (с)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *