У Моршині з’явилась своя Пейзажна алея

У Моршині з’явився новий цікавий скульптурний ансамбль від автора київської Пейзажної алеї

До 535-річчя Моршина на центральній алеї курортного містечка з’явився новий яскравий та оригінальний скульптурний ансамбль. Автор скульптур – Констянтин Скритуцький, український скульптор та дизайнер, автор багатьох вуличних скульптур Києва. Саме він є творцем київської Пейзажної алеї – одного із найпопулярніших сучасних туристичних об’єктів столиці.

Пейзажна алея у Моршині

Пейзажна алея у Моршині

Скульптури втілюють основні символи регіону – цілющу воду, карпатські ліси та їх мешканців: лисичку, білочку і тритона. Скульптури виконані у характерному стилі Скритуцького з маленьких кольорових мозаїк. Для створення нового шедевру знадобилося понад 163 тисячі кольорових краплинок-мозаїк.

Новий скульптурний ансамбль стане частиною популярного туристичного маршруту Південним Прикарпаттям, що включає природний парк «Сколівські Бескиди», місто Дрогобич, скелі Довбуша, Фортецю «Тустань», озеро Синевир та інші пам’ятки регіону.Пейзажна алея у МоршиніПейзажна алея у Моршині

Проект втілено за підтримки Моршинської міської влади, Департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку. Як запевняють організатори проекту, скульптурний ансамбль стане не менш популярним, ніж столична Пейзажна алея, та приваблюватиме до міста більше туристів.

Пейзажна алея у Моршині

Пейзажна алея у Моршині

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *