Шацький національний природний парк на Волині

Шацький парк – це унікальна екосистема природних озерно-лісових комплексів, що є найбільшими у Європі. Цей парк є заповідником національного значення.

“Сині очі Волині” – так описала Леся Українка чудові Шацькі озера на Волині.
Світязь

Шацький Національний парк
Мальовничі озера, унікальні поліські болота та ліси, площею понад 4804,9 га, знаходяться на північному заході Волинської області. Тут знаходиться 24 блакитних озера з чистою та прозорою водою. Всі вони різної форми та глибини. Шацькі озера є унікальною природною цінністю і входять до переліку водно-болотних угідь Рамсарської конвенції.
Шацький парк Світязь

Озеро Світязь

Але справжньою перлиною природного заповідника є озеро Світязь з піщаним берегом, кришталево чистою водою і дивовижними краєвидами. Посеред озера є острів площею 7 га, до якого можна дістатись човном чи катамараном. Це озеро дуже популярне серед туристів.
Світязь

Острів на озері Світязь
Шацькі озера

Шацький Національний парк

Шацький парк також на 51% складається з лісів, що наповнюють регіон екологічно-чистим повітрям. Тут дуже багата і різноманітна флора й фауна. Чимало рослин і тварин національного заповідника занесені до Червоної книги України.
Шацькі озера

Шацький Національний парк

Шацький парк є одним з улюблених місць відпочинку не лише українців, а й білорусів і росіян. Щороку, починаючи з кінця травня, сюди прибуває багато туристів, адже в заповідній зоні є дитячі табори, бази відпочинку, готелі, приватні гостьові садиби і наметові містечка для любителів “дикого” відпочинку.

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

6 Responses

 1. Олександр

  Шацькі озера розташовані не на південному-заході, а на північному заході Волинської області.

 2. ok1982

  Олександре, дякуємо за уважність і уточнення. Ми вже виправили помилку.

 3. Марина Ігорівна

  Світязь – це волинське прісне “море”. Ми щороку відпочиваємо на Шацьких озерах і завжди отримуємо море задоволення і гарні враження.
  Хто ще не був, раджу!

 4. Богдан

  Доброго відпочинку в УкраЇні усім!..але,я намагався знайти готелі чи кемпенги..та не знайшов,підкажіть …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *