Манявський водоспад в Карпатах

Українські Карпати багаті на природні дива і одним з таких див є Манявський водоспад

Манявський водоспад

Манявський водоспад

Манявський водоспад висотою 18 м є одним з найвищих в Україні. Він знаходиться в Карпатах, в невеличкому селі Манява Богородчанського району (Івано-Франківська область). В селі є пам’ятник архітектури — Манявський скит XVII століття, поблизу якого б’є цілюще джерело, а вище від нього, на річці Манявка, спадає каскадами гірський водоспад.

Манявскький водоспад

Манявський водоспад

Манявський водоспад розташований у гірській ущелині, оточеній кам’яним каньйоном з гранітними скелями, висота яких сягає 20 м. Біля підніжжя водоспаду утворилась невеличка водойма з чистою гірською водою, у якій всі охочі можуть скупатися. У каньйоні біля водоспаду досить прохолодно, навіть у спекотний літній день. Взагалі, долина річки Маняви оточена казковими краєвидами і сюди варто приїхати, щоб отримати незабутні враження і відчути справжню красу дикої природи.

Дістатись до Манявського водоспаду можна пішки руслом ріки (якщо води небагато), або дорогою через село, яка згодом трохи відхиляється в ліс. Щоб не помилитись, орієнтуватись варто на шум води. Водоспад знаходиться приблизно у семи кілометрах від Манявського скиту.

Адреса: Івано-Франківська область, Богородчанський район, с. Манява.

Місцезнаходження Манявського водоспаду на карті:

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *