«Jingle Bells» і запальні Шпилясті кобзарі

Українький гурт «Шпилясті кобзарі» заспівали українською знаменитий різдвяний хіт «Jingle Bells» і зняли у новорічному відео шістьох безпритульних гарненьких цуценят, аби знайти для них дім.

Гурт «Шпилясті кобзарі» і цуценята з новорічного відео «Jingle Bells», фото http://www.bandurastyle.com/

Ідея відеокліпу та слова української версії новорічної пісні належать поетесі Оксані Боровець, яка займається проектом розвитку бренду бандури в Україні. Вона й написала оригінальний текст пісні, а аранжування здійснив композитор та музикант, ініціатор проекту Bandura Style Ярослав Джусь. Ця ідея виявилась дуже вдалою і новорічне відео стрімко набуло популярності у мережі. Запальні «Шпилясті кобзарі» разом з цуценятами дуже гармонійно поєднались у цьому проекті на підтримку безпритульних тварин.

«Шпилясті кобзарі» — український музичний гурт, заснований восени 2010 року. До складу гурту входять шість бандуристів і всі учасники гурту є випускниками Стрітівської школи кобзарського мистецтва. Засновник і лідер гурту — Ярослав Джусь, випускник Київського національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, член Національної спілки кобзарів України.

Гурт виконує кавер-версії світових хітів та українських народних пісень, використовуючи український народний інструмент — бандуру. «Шпилясті кобзарі» випустили збірку інструментальних творів для бандури, до якої увійшли сучасні композиції й авторські твори Ярослава Джуся.

Всім приємного перегляду!

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *