6 причин обрати «Валізу знижок»

розміщено в: Україна туристична | 0

Дорогі друзі!
Запрошуємо вас разом з нами відкрити «Валізу знижок» і знайти подорож не лише до душі, а й по кишені

Клуб «Валіза знижок» – це новий відділ агентства подорожей «Еліта Тур» https://elitatour.com.ua, який створений для того, щоб ви могли без проблем знайти для себе найвигідніші та найцікавіші пропозиції гарячих турів.

Напевно, ви скажете, що в Україні існує чимало компаній, які готові вже сьогодні відправити вас у подорож з повним  комплектом зручностей і вигод. Звісно це так, але «Валіза знижок»  – це особливий клуб з особливим відношенням до мандрівників. Ми нікого не залишимо без уваги і обов’язково підберемо найкращий тур, про який ви мріяли усе життя.

Еліта Тур

6 причин обрати «Валізу знижок»:

Ми цінуємо кількість, але не просто відправлених у подорож туристів.  Найголовніше для нас – це кількість задоволених клієнтів! Ми стараємось і докладаємо всі зусилля, аби ви отримали задоволення від подорожі.

  1. Найвища наша нагорода – вдячність наших туристів. Нас рекомендують, а це означає, що ми працюємо недарма.
  2. Ми ніколи не проводимо експериментів над своїми клієнтами, тому завжди пропонуємо готелі та курорти, ретельно перевірені до дрібниць. Неприємні несподіванки для нас – це виключення!
  3. Не обов’язково їхати до нас в офіс, щоб оформити тур. Для вашої зручності та економії часу завжди працюють наші телефони, електронна пошта та VIBER.
  4. З нами вигідно дружити, адже для постійних клієнтів у нас існує ефективна Програма лояльності, а для мандрівників, що прийшли до нас вперше, передбачені бонуси.
  5. Навіть перебуваючи за кордоном, ви не залишитесь сам на сам. Відповіді на усі запитання і підтримку клієнтів ми надаємо цілодобово.
  6. Ви добре знайомі з методикою роботи і відношенням до клієнтів у компанії «Еліта Тур», тому ми сподіваємось, що наш Клуб «Валіза знижок» також прийдеться вам до душі і стане надійним помічником у плануванні відпочинку і виборі подорожі.

Слідкуйте за нашими публікаціями у Facebook!  https://www.facebook.com/elitatour.com.ua

Ми ВЖЕ працюємо для ВАС!

На правах реклами

Підписатися vdgnatyuk:

Найсвіжіші пости від

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *