5 мобільних додатків, що будуть корисними у відпустці

5 дійсно корисних мобільних додатків, якими варто скористатись, плануючи відпустку

мобільні додатки корисні у відпустці

TripAdvisor 

Це один з найважливіших додатків для людей, які планують відпочинок. TripAdvisor турбується про своїх користувачів не тільки під час планування подорожі, а й безпосередньо під час огляду нових країн і міст. TripAdvisor Offline City Maps – це додаток, який дозволяє зберегти в офлайн мапу будь-якого європейського міста та користуватись нею під час пошуку ресторанів, готелів та пам’яток архітектури.

Перевага TripAdvisor – це надзвичайно велика база даних готелів та туристичних об’єктів. TripAdvisor також дозволяє дізнатися про те, які цікаві місця є навколо готелю, на що можна подивитися або куди піти.

Тріпадвізор мобільний додаток

Booking.com 

Величезна база готелів сайту Booking.com дозволяє вибрати собі житло для відпочинку або відрядження на будь-який смак і гаманець. Booking.com перекладено понад 40 мовами, на ньому пропонується вибір з 977 030 помешкань, розташованих у 224 країнах та територіях. Додаток дозволяє переглянути не лише вартість номера у готелі, але фото, зручності, додаткові послуги, відгуки відвідувачів. Booking.com також показує знижки на проживання у готелях. Бронювати номер у готелі за допомогою Booking.com дуже зручно і швидко. Однак для цього вам знадобиться банківська картка.

Booking.com мобільний додаток

Airbnb

Зараз великої популярності набуває мобільний додаток Airbnb, що діє за іншим принципом, ніж традиційне резервування готелів. Airbnb – це майданчик розміщення, пошуку та короткострокової оренди приватного житла. Користувачі сайту мають можливість здавати подорожуючим своє житло повністю або частково. А ви маєте змогу винаймати це житло за помірними цінами. На даний час Airbnb пропонує більше 33-х тисяч варіантів розміщень у 192 країнах світу.

Airbnb мобільний додаток

Trivago

Мобільний додаток Trivago подібний до Booking.com. У базі понад знаходиться 700 тис готелів, які можна шукати, сортуючи за різними параметрами і опціями як самого готелю, так і його номерів. У Trivago також можна подивитись фото готелю, його номерів, місцеположення на карті і відразу ж зарезервувати номер.

мобільні додатки корисні у відпустці

Skyscanner

Сервіс Skyscanner – це найзручніший спосіб пошуку авіаквитків. Додаток шукає найвигідніші пропозиції від тисяч авіакомпаній з усього світу за актуальними цінами. Програма має зручний інтерфейс, користуватися нею легко навіть на невеликих екранах смартфонів.

Сервіс Skyscanner

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *