Нові європейські лоукости з’являться в Україні

Найбільший європейський лоукостер Ryanair може увійти на український ринок уже до кінця 2016 року

Найбільший лоукостер Європи в Україні

У 2017 році в Міжнародний аеропорт Львів ім. Данила Галицького почнуть польоти п’ять іноземних авіакомпаній, зокрема і найбільший лоукостер Європи – Ryanair. Про це розповіла генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.

Ірландська авіакомпанія Ryanair – найбільший європейський авіаперевізник, лоукостер, що обслуговує понад 1,6 тис. напрямків між 180 аеропортами в таких країнах: Болгарія, Німеччина, Польща, Чехія, Хорватія, Норвегія, Кіпр, Данія, Португалія, Франція, Естонія, Румунія, Іспанія, Греція, Словаччина, Ірландія, Італія, Угорщина, Литва, Марокко, Британія, Мальта, Латвія, Фінляндія. За підсумками 2015 року компанія Ryanair перевезла 101,4 млн пасажирів і стала першою в світі, чий пасажиропотік за рік перейшов за сотню млн пасажирів.

Ryanair може отримати істотну знижку, вважає Романовська, якщо аівакомпанія призведе багато пасажирів та рейсів. Однак вартість обслуговування перевізника доведеться перекривати за рахунок інших джерел доходів аеропорту. Сюди відноситься неавіаційна діяльність: паркування, кафе, магазини, прокат авто та інші послуги. Їх можна буде розвинути, якщо кількість рейсів збільшиться на 5-7 днів. Максимальну знижку, яку можуть дати лоукостеру оцінюють у 80%.
Також аеропорт Львів домовився про відновлення польотів у наступному році з авіакомпаніями Czech Airlines, AirBaltic, Белавіа і WizzAir. Всі ці компанії раніше вже співпрацювали з львівським аеропортом, але припинили польоти через кризу.

За матеріалами http://biz.nv.ua/ukr/markets/ryanair-prijde-v-ukrajinu-v-2017-rotsi-lvivskij-aeroport-168977.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *