Український фільм “Гетьман”

29 жовтня стартувала прем’єра нового українського фільму “Гетьман” — це важлива подія для українського кінематографа

Фільм “Гетьман” — це історія про одного з найвидатніших українців — Богдана Зиновія Хмельницького. Режисер Валерій Ямбурський зняв чудовий український фільм про життя великого гетьмана України — людини, що в свій час змінила хід нашої історії.Художній фільм Гетьман

Основу сюжету склав роман Віктора Веретенникова, котрий відкрив нам постать Хмельницького з іншого боку. На екрані ми бачимо не просто мудрого полководця і талановитого політика, а ще й просту людину з її емоціями, душевним болем, прагненням любити і боротись, вірити і перемагати.
Художній фільм Гетьман

Прекрасна гра акторів, костюми, декорації, музика — все це переносить глядача у далеке ХVІІ століття. Зйомки проходили у Києві, Львові, Кам’янці-Подольському (Хмельницька область) і Бахчисараї (АР Крим). Дуже приємно, що фільм на українській мові, хоча за сюжетом часто звучить ще й польська, татарська і російська мови.

Такого фільму Україні не вистачало! Зараз, як ніколи, українському глядачу потрібне наше українське кіно, про нашу історію, про нашу землю, про наш народ.

Жанри: історичний, пригодницький, драма.

Режисер: Валерій Ямбурський

Кінокомпанія: «Злагода»

У головних ролях: Костянтин Лінартович, Фатіма Корбенко, Сергій Калантай, Наталя Кобізька, Станіслав Лозовський, Михайло Голубович.

В український прокат фільм вийшов 29 жовтня 2015.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *