Ідеї декору оселі до новорічних свят

розміщено в: Ідеї та поради | 0

У кожній родині є свої традиції приготування і зустрічі новорічних свят. Але для тих, хто завжди шукає чогось новенького, ми запропонуємо кілька цікавих ідей для створення новорічного декору, який можна зробити своїми руками.

Новорічний скляний декор

Для втілення цього задуму вам знадобляться звичайні порожні баночки, скляночки, слоїки чи будь-які інші скляні ємності. Їх можна розмалювати фарбами, прикрасити блискітками, наповнити кольоровими смаколиками, маленькими фігурками сніговичків і ялинок або природніми матеріалами. А ще можна наповнити різноманітними побажаннями і дрібними сюрпризами, які у новорічну ніч використати для розваги.

Новорічний декор

Скляний новорчний декор

Новорічні прикраси-смаколики

Прикраси для новорічних свят можуть бути не лише красивими, але смачними й корисними. Приємною традицією у родині може стати випікання печива у формі ялинок, сніговичків, зірочок, сніжинок. Щоб печиво було особливим, до тіста можна додавати цитрусову цедру, корицю, ваніль, мак, сухофрукти й цукати. У прикрашанні таких смаколиків можуть приймати участь навіть маленькі діти.

новорічне печиво прикраси

Новорічне печиво

Новорічні підсвічники з деревиною

Особливу затишну атмосферу в оселі створюють свічки. Для новорічних підсвічників можна використати деревину. Це просто, доступно й красиво.Новорічні підсвічники з деревиноюНоворічні підсвічники з деревиною

Ялинкові іграшки з цукатів і сухофруктів

Досить цікавими та оригінальними стануть прикраси, виготовлені з кружечків апельсинових цукатів та спецій. Такий новорічний декор не лише прикрасить ялинку і оселю, а й подарує неповторний аромат свята.

ялинкові прикраси з цукатівЯлинкові прикраси з цукатів

Новорічні композиції із запахом вина

Оригінальні новорічні композиції можна можна створити з винних корків. Форма композиції може бути будь-яка: у вигляді міні-ялинок, будиночка чи рамки. На корках можна написати всі щасливі дати, що відбувались протягом року. Або написати новорічні бажання у вигляді коротких слів: любов, щастя, нова робота, квартира, відпустка і все, про що мрієте.

композиції з винних корків

Композиції з винних корків

Новорічний декор з тканини

Домашній святковий затишок можна створити за допомогою милих дрібничок з тканини. Фетровими прикрасами у формі сердечок, грибочків і шишок можна прикрасити ялинку. Прибори на святковому столі можна скласти у в’язані чобітки, а ще написати побажання кожному гостю і також заховати у чобіток.

новорічний декор з тканини

Новорічний декор із тканини

Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела www.discoverukraine.com.ua

Залишити відповідь